Kariyer

Nitelikli, Dinamik ve Öğrenmeye Açık İnsan Kaynağımızla Farklılaşıyoruz

Ataer Madencilik olarak, Türkiye’de, bölgemizde ve Dünya demir-çelik sektöründeki konumumuzun korunması ve geleceğe güçlü bir biçimde taşınması yolunda en önemli varlığımızın hedeflerimize uygun, nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçakgönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyor, insan kaynağımızla farklılaşıyoruz.

Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne sahip olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uyguluyoruz.

Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak; çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapıyor, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

© 2022 Ataer Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.